reconeixements          publicacions          exposicions          conferències          docència         investigació

2024
Finalistes Premio de Arquitectura Hispalyt 2021-2023, categories ‘No Residencial’ i ‘Sostenibildad’ (projecte)
Jurat: Juan José López, Tomeu Ramis, José Antonio Martínez Lapeña, Benedetta Tagliabue, Alfred Vincent, Enrique Sanz, Elena Santiago

2023
Premiats XVI Bienal Española de Arquitectura y Urbanismo, BEAU (projecte)
Jurat: Maria González, Juan José López, Ángel Martínez, Emilio Tuñón, David Chipperfield, Olga Felip, Andreia Garcia, Cristián Izquierdo, Ángela Juarranz, Carola Antón

1er premi Premio Mapei a la arquitectura sostenible 2023 (projecte)
Jurat: María Langarita, Manuel Sánchez-Villanueva, Patrizia Di Monte, Bruno Sauer, Sonia Hernández-Montaño, M. Mar Penín, Paula Riva

Finalistes AR Emerging Awards 2023
Jurat: Mauricio Rocha, Andy Groarke, Afaina de Jong

Seleccionats Premis FAD 2023 en la categoria ‘Arquitectura’ (projecte)
Jurat: Francesc Rifé, Xavier Delgado, Carme Fiol, Uriel Fogué, Patrícia Santos, Jelena Prokopljević

Seleccionats IX Premios de Arquitectura Enor 2023 (projecte)
Jurat: Inês Lobo, Anatxu Zabalescoa, Carlos A. Pita, Francisco Vieira, Carlos Quintáns

Shortlisted XV International Award for Sustainable Architecture Fassa Bortolo (projecte)
Jurat: Marianne Burkhalter, Vladimír Šlapeta, Román Cordero, Luca Rossato

Longlisted Dezeen Awards 2023 (projecte)
Jurat: Ben van Berkel, Kevin Carmody, Thom Mayne, Farshid Moussavi, Neil Pinder, Katelin Butler, et al.

2on Premi concurs 16 habitatges dotacionals i equipament comunitari a Mataró (projecte)
Jurat: Sarai Martínez, Xavier Alemany, Lluís Gibert, Albert Terrones, Joan Puyo, Jorge Urbano, Ma Roser Amadó, Asunción Muñoz

2022
1er premi concurs Nou Equipament Saifa Keller a Terrassa (projecte)
Jurat: Jon Tugores, Anna Busqué, Yolanda Olmo, Albert Valero, Margarita Garcia, Manuel Ávila, Francisco Utrera, Cristina Álvarez

3er premi concurs INCASOL 80 habitatges protegits a Blanes (projecte)
Jurat: Lluís Grau, Valentín Kokudev, Omar Alawi, Maria Mercè Gil, Jordi Sola, Sònia Solà

2021
2on premi concurs Europan 16 a Esparreguera (projecte)
Jurat: Iñaqui Carnicero, Rocío Peña, Niek Hazendonk, Eva Luque, Enrique Krahe, Mariona Benedito, Tina Gregoric, Arantza Ozaeta, Socrates Stratis, Carles Enrich

4t premi concurs INCASOL 153 habitatges protegits a Viladecans (projecte)
Jurat: Mònica Escaño, Miquel Lacasta, Pepa Pastor, Enric Montanyà, Jordi Sola, Noelia Rodríguez

Seleccionats XV Bienal Española de Arquitectura y Urbanismo, BEAU (projecte)
Jurat: Eugeni Bach, Anna Bach, Óscar Miguel Ares, Iñaqui Carnicero, Stephen Bates, Alberto Veiga, Marta Vall-Llossera, Naiara Montero, Maria Castrillo, Carmen Moreno, Veronique Patteuw

1er premi concurs Noves Places Programa Superilla Barcelona (projecte)
Jurat: Janet Sanz, Xavier Matilla, Ariadna Miquel, Mercè Llopis, Ignasi de Moner, Daniel Alsina, Laia Grau, Joan Cambronero, Montserrat Rivero, Manuel Valdés, Josep Bohigas, Carme Pinós, Guim Costa, Olga Felip, Jaime Coll, Oriol Biosca, Jaume Marlès, Miquel Morell, Rosa Martínez

Seleccionats Premi Rosa Barba, 11a Biennal Internacional de Paisatge de Barcelona (projecte)
Jurat: Maimumah Mohd Sharif, James Hayter, Julie Bargmann, Pierre Donadieu, Kongjian Yu

2020
Finalistes Premis FAD 2020 en la categoria ‘Ciutat i Paisatge’ (projecte)
Jurat: Anna Ramos, Atxu Amann, Marc Aureli Santos, Tomás López Amat, David Morros, Cristina Bestratén

2019
Premiats Mostra d’Arquitectura Catalana ‘8a Mostra del Vallès’  (projecte)
Jurat: Toni Gironès, Amadeu Santacana, Mercè Llopis, Anna Busqué, Jordi Querol

Premi Ciutat de Terrassa al Paisatge urbà  (projecte)

Premiats concurs d’Idees pels Nous Centres Educatius (projecte)
Jurat: Ramon Bosch, Eva Serrat, Sandra Bestraten, Josep Gonzalez-Cambray, Mar Camacho, Lluís Corbella

2on premi concurs IBSALUT Unitat Bàsica de Salut a Consell (projecte)
Jurat: Manuel Palomino, Mar Rosselló, Catalina M. Reynés, Laura Monserrat, Atanasio García, Margalida Servera, Toni Abril, Emilio Salvà, Manuel Forteza-Rey, Mateu Monserrat, Jordi Mestre, David Bravo

2018
1er premi concurs IBAVI 24 habitatges de protecció pública a Eivissa (projecte)
Jurat: Jaume Mayol, Carles Oliver, Albert Cuchí, Maria Antònia Garcías, Eduard Vila, Antonio Martín, Iván Torres, Casimir Gòdia

Premiats AJAC XI en la categoria ‘Urbanisme-paisatge no construït’  (projecte)
Jurat: Georgina Vázquez, Marina Cervera, Arnau Boix

Catalogats ‘Arquia/Próxima 2018: Prácticas Relevantes’ (projecte)
Jurat: Iñaqui Carnicero, Héctor Fernández Elorza, Anna Puigjaner, María Gonzalez, Íñigo García Odiaga, Pilar Díaz, Montserrat Nogués

1er premi concurs disseny expositiu Premis AJAC XI (projecte)
Jurat: Ariadna Perich, Mamen Domingo, Jordi Capdevila

2017
Shortlisted concurs Europan 14 a Alcoi
Jurat: Carmen Espegel, Berta Barrio, Zaida Muixí, Miriam García, Juan Lucas Young, Javier Martín-Ramiro, Kristiaan Borret, Rafael Pellicer, Rafael Durá

5è premi concurs IMPSOL 123 habitatges amb protecció oficial a Gavà (projecte)
Jurat: Ramon Torra, Amadeu Iglesias, Fidel Vázquez, Xavier Segura, Josep Mª Borrell, Judith Leclerc

1er premi concurs Transformació del Camí de Cabrianes a Sallent (projecte)
Jurat: David Saldoni, Albert Relat, Mariana Romero, Jordina Moltó, Josep Fernandes

Seleccionats concurs Llar Casa Bloc
Jurat: Moisés Gallego, Pere Fuertes, Enric Mir, Carme Trilla, Josep Mª Forteza, Mònica Serra, Fernando Marzà, Xavier Mauri, Josep Mª Vilanova, Jordi Sanuy, Aleix Armengol

2016
3er premi concurs BIMSA Biblioteca Sant Gervasi Galvany a Barcelona (projecte)
    Jurat: Pere Joan Ravetllat, Ángel Sánchez, Judit Terma, Nuria Serrano, Pep Baró, Ignasi de Moner, Estrella Ordóñez, Oriol Bonet, Anna Ferrer

Seleccionats redactors Blog Fundación Arquia (enllaç blog) 
    Jurat: Carlos Quintans, Belinda Tato, Sol Candela, Lorenzo Barnó

Catalogats ‘Arquia/Próxima 2016: Futuro Imprefecto’ (projecte) 
    Jurat: Alberto Veiga, José María Sánchez García, Víctor Navarro, Eugeni Bach, Jesús Irisarri, Eva Morales

2015
2on premi concurs Europan 13 a Leeuwarden (projecte) 
    Jurat: Stefan Bendiks, Kaye Geipel, Annius Hoornstra, Judith Korpershoek, Marianne Skjulhaug, Tjerk Ruimschotel, Esther Stevelink, Sjoukje Veenema, Peter Veenstra

1er premi concurs Passatges Metropolitans AMB (projecte)
    Jurat: Ramon M. Torra, Josep Maria Carreras, Mireille Apel Muller, Pierre-Atain Trévelo, Manuel Ruisánchez, Enric Batlle, Rosa Rull, Amadeu Santacana

2014
Seleccionats Premi Solvia a la innovació en el disseny de l’habitatge 
    Jurat: Ane Lacaton, Juan Herreros, Xavier Monteys, Josep Bohigas, Zaida Muixí, Miguel Montes, Miquel Molins, Ramón Rovira

2013
1er premi concurs Europan 12 a Varsòvia (projecte)
    Jurat: Jakub Szczesny, Karin Sandeck, Klaus Overmeyer, Hilde Léon, Rolo Fütterer, Julio de la Fuente, Florian Fischer, Kristiaan Borret, Joanna Szczepanska, Tomasz Zemla, Marek Mikos, Thomas Thurn, Piotr Szaroszyk, Karol Kobos

Menció concurs Centre d’investigació i docència EPFL, HES-SO a Sion
    Jurat: Dominique Perrault, Olivier Galletti, Jean-Michel Cina, Jaques Melly, Marcel Maurer, Patrick Aebischer, Francis-Luc Perret, François Seppey, Jean-Claude Villettaz, Renato Salvi, Pia Dursich, Andrea Bassi, Patrick Devanthéry, Willi Frei

2012
Finalistes concurs Racons Públics a Castelló
    Jurat: Santiago Cirugeda, Maria Rubert de Ventós, Beth Galí, Alex Giménez, Sara Dauge, Ramón Monfort, Miguel Ángel Mulet, Vicente Farnós, Vicente Sales